Grafický návrh Vaší koupelny a WC

  • Nejste ještě rozhodnuti, jaký obklad se bude do vaší koupelny nejlépe hodit?
  • Obáváte se, že Vaše koupelna bude vypadat příliš tmavě nebo až zářivě studeně?
  • Nevíte, zda se vybavení Vaší koupelny dispozičně vejde do Vašeho prostoru?
  • Chcete mít jistotu, že vybíráte to pravé?

Společně s pracovníkem týmu Kachlíkárny, popřípadě s Vaším designérem, či architektem, vyberete obklady, dlažbu a zařizovací předměty. Připravíte si půdorys/náčrt místnosti. Proberete si představu zpracování a domluvíte se na představě, jak chcete, aby Vaše koupelna vypadala. Mějte na paměti – nejsme tým architektů ani designérů, koupelna bude Vaše a vy musíte mít představu, co od ní očekáváte.

Složíte si zálohu 1.500,- Kč na grafický návrh. Tuto zálohu Vám na konci procesu odečteme ze zakázky, pakliže společně zakázku z grafického návrhu zrealizujeme.

V tuto chvíli přichází na řadu práce našeho grafika, který vytvoří první návrh Vaší koupelny včetně 3D virtuální prohlídky a zašle Vám vše na Váš email.

Vše si dobře promyslíte a popřípadě sdělíte Vaše případné připomínky. My je samozřejmě rádi zakomponujeme do grafického návrhu. Jen pozor – v rámci zálohy 1.500,- Kč naši grafici provedou maximálně 2 následné změny původního grafického návrhu, proto je dobré mít na počátku co nejvíce představ a přesných informací ohledně rozměrů a dispozice koupelny.

Další práce na grafickém návrhu by již byly považovány za zcela nový grafický návrh v pevné ceně 1.500,- Kč.

V momentě, kdy budete s grafikem ve shodě, vytvoříme pro Vás cenovou nabídku na potřebný materiál a zařizovací předměty. ( Nevytváříme kladečský plán, jelikož pod ruce Vašich řemeslníků nevidíme). Pokud budeme i v tomto momentu společně se vším ve shodě, domluvíme si platební podmínky a vše zrealizujeme.

Sjednejte si termín schůzky

(ukázka 3D grafického návrhu, otáčejte se pomocí myši)